fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ELC – English Language Centre

ELC – English Language Centre

Sayfa İçeriği

ELC Bristol – English Language Centre

ELC – English Language Centre Bristol, birçok yaşam kalitesi anketinde en iyi dereceyi almış bir şehir olarak, 2015 yılında da Avrupa’nın Yeşil Başkenti seçilmiştir. 50 binden fazla üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan canlı bir üniversite şehridir. Eğitim alırken hem İngiliz öğrencilerle kaynaşma fırsatı yaşayacak, hem de üniversitenin kulüplerine katılabileceksiniz.

English Language Centre Bristol okulunun, İngilizce başlangıç (Beginner) seviyesine sahip öğrenciler için sınıfları bulunmamaktadır. Temel seviyeye (Elementary) sahip öğrenciler içinse sadece belirli başlangıç tarihleri vardır. Okulun Genel İngilizce programı diğer okullarda olduğu gibi haftalık 20 ders değil, 28 derstir. Esasında sadece yoğun İngilizce eğitimi vermektedir. Eğitim odaklı olan okulun eğitim kalitesi muhteşemdir.

Bir “Mükemmelliyet Merkezi” olarak bilinen okul, Birleşik Krallık’taki en iyi okullardan birisidir. 27 farklı milletten yaklaşık 180 öğrenci kapasiteli, Pembroke House ve Abon House olarak Bristol’de 2 kampüsünün olduğu okulda, yaş ortalaması 23’tür. Temmuz ve Ağustos aylarında yaz kurslarının açıldığı Clifton College’da da eğitim alabilirsiniz. Her hafta ortalama 3 etkinlik yapılan ELC Bristol’da, hafta sonlarında şehir dışı aktivitelere katılarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Online eğitim platformu, kayıt olduğunuz tarihten itibaren açılarak kursunuzun bitişinden sonraki 3 ay daha devam eder.

Neredeyse tüm konaklama seçenekleri yürüme mesafesinde olan okulumuzda, sıcakkanlı ailelerle yaşayarak İngilizce pratik imkânı yakalayabilirsiniz.

ELC Brighton & Eastbourne

Londra şehrine yakın Eastbourne ve Brighton şehirlerinde 2 tane şubesi bulunan okulda 16 yaş ve üstündeki herkes yetişkin kurslarında eğitim alabilir. Okulun başlangıç seviyesinden advanced seviyeye kadar her düzeyde sınıfları mevcuttur. The English Language Centre her yıl 60’tan fazla milliyetten öğrenci ağırlamaktadır. Bu sayede, hem İngiltere’nin kültürünü öğrenip hem de farklı milletten arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitlerde, diğer ülkelerin de kültürlerini öğrenme fırsatı bulacaksınız.

The English Language Centre Dil Okulu (ELC), her bireyin farklı öğrenme stillerinin olduğunu bilir ve deneyimli eğitmenleri siz öğrencilerinin en iyi öğrenebileceği şekilde bireysel olarak size yardımcı olur. Okulda genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi gibi eğitimler de alabilirsiniz. Dilerseniz kendinizi sadece seyahat, gündelik yaşam anlamında geliştirmek için, derslerden sonra yapılan aktivitelerde yine eğitmenlerinizle beraber program yaparak bu alanda da geliştirebilirsiniz.

ELC Brighton

İngiltere’nin en güzel taşlı sahiline en sahipliği yapan Brighton şehrindeki okul, Brighton Pier’e ve denize yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulun yanında pek çok alışveriş ve kafe seçeneği bulabileceğiniz büyük bir meydan bulunmaktadır. Eğer mimari açıdan da klasik İngiliz binalarında eğitim almak istiyorsanız, Brighton okulundaki binanın içi ve dışı mimari açıdan tam size göre. 1962 yılında kurulan ELC Brighton, 32 sınıfı ve ortalama 320 öğrenci kapasitesiyle hizmet veren büyük bir okuldur. Akıllı tahta donanımlı sınıflar, IPad ve bilgisayar odası, 2 öğrenci çalışma odası, öğrencilere özel mutfak, kütüphanesi, açık bahçesi mevcuttur.

ELC Eastbourne

Türk öğrencilerin henüz tam anlamıyla keşfedemediği, İngiltere’nin en güneşli şehri olan Eastbourne, yeşil ve mavinin her tonunu seven öğrenciler için harika bir şehirdir. 100.000 nüfusu olan bu şehirdeki okulumuz, şehrin en merkezindedir. Bu sayede her yere yürüme mesafesinde olan okulda, karmaşık olmayan ve eğlenceli bir şehirde eğitim almanın tadını çıkaracaksınız. Akşamları Eastbourne Pier’e yürüyerek giderek, sahilde arkadaşlarınızla yaktığınız ateş etrafında müzik dinleyerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Londra’ya yaklaşık 90 dakika tren mesafesinde olan Eastbourne şehri, geleneksel İngiliz sahil kenti olması açısından insanlarının da sıcakkanlılığı ile bilinir. Şehirde müzeler, sanat galerileri, tiyatro ve sinemalar, özel dizayn alışveriş mağazalarına kadar her şeyi bulabilirsiniz.

1936 yılından itibaren Eastbourne’de hizmet veren okulun 22 sınıf ve ortalama 220 öğrenci kapasitelidir. Okulun içinde ücretsiz wifi, bilgisayar ve oyun odası, masa tenisi, öğrenci çalışma alanları, öğrenci mutfağı ve kütüphane bulunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.