fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Delfin English School

Delfin English School

Sayfa İçeriği

Delfin English School İngiltere

İlk olarak 2005 yılında Dublin merkezli kurulan Delfin English School, daha sonra kaliteli bir eğitim kurumu olduğunu kanıtlayarak Londra’nın merkezinde bir okul daha açmıştır. Her iki şubesinde de dil okulu olarak akreditasyon sahibi olan Delfin, öğrencilerin eğitiminde son derece ilgili bir ekibe sahiptir.

Modern ve aydınlık sınıflara sahip olan bu dil okulu, Genel İngilizce Kursları, Yoğun ve Süper Yoğun Kurslar, Sınava Hazırlık Kursları, İş İletişim Becerileri, Stajlar, Yaz Kampları, Kapalı Gruplar, Kişiye Özel Programlar, Birebir Ders, İşe Yerleştirme ve İş-Çalışma Programları gibi çeşitli programlar sunmaktadır.

İki şehrin de tam merkezinde harika programlar sunan Delfin English School, öğrenciler arasında uygunluğu ile ön plana çıkmaktadır.

Delfin Londra

Sosyal hayatın merkezi ve çeşitli kültürel aktivitelerin tam kalbi olan Londra şehri, İngiltere’nin en kozmopolit bölgesidir. Modern ve geniş binası ile Delfin English School Londra dil okulu, şehrin en canlı noktası olan Bloomsbury meydanı üzerinde yer almaktadır.

14 adet aydınlık sınıfı ile öğrencilere en rahat ve konforlu dil eğitimi imkanı sağlayan Delfin Londra, öğrenciler için bulunan bilgisayar odası, çalışma alanları ve öğrenci salonları ile bir eğitim kurumunun ihtiyacı olan en iyi ortamı sunmaktadır. Delfin English School Londra dil okulunda öğrenciler Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve İş İngilizcesi programlarına katılarak dil seviyelerini bulundukları seviyeden daha üst seviyelere çıkarabilirler.

Alışverişin merkezi olan Oxford Caddesi’ne yalnızca on dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu dil okulu, öğrencilere ders sonrası Soho ve Covent Garden gibi bölgelerin canlı enerjisini hissetme deneyimi sunar. Aynı zamanda Delfin Londra da öğrenciler için Shakespeare Globe Tiyatrosu’ndan British Museum gezisine, günlük Cambridge gezilerinden Stonehenge turuna kadar uzanan çeşitlilikte bir sosyal program imkanı sağlamaktadır.

Delfin School of English

İrlanda,Dublin dil okulu için öğrencilerin gözde merkezlerindendir. Zengin tarihi, görülmeye değer mimarisi, alışveriş mekanları ve kafeleriyle her türden insana hitap eden Dublin bünyesinde oldukça fazla dil okulu barındırmaktadır. Şehrin merkezinde kaliteli ve uygun ücretlerle eğitim almayı planlayan öğrenciler için Delfin English School Dublin güzel bir seçenek olmaktadır.

Delfin English School Dublin, Dublin’in en mekezi bölgesinde O Connel ana geçidinin hemen yanında ve Spire bir kaç dakika yürüme mesafesindedir.Ayrıca dünyaca ünlü Trinity College va St. Stephen parkına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 2005 yılında açılan Okulda 27 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıflarda ortalama 12 öğrenci bulundurmaktadır.Öğrenciler için her türlü imkan sağlanmıştır. Okulda, bilgisayar odası, öğrenciler için çalışma alanı, öğrenci kafesi, dinlenme odası ve sinema odası bulunmaktadır. Ayrıca bina içerisinde ücretsiz internet sağlanmaktadır.

Öğrenci odaklı çalışan ve kaliteli eğitimi prensip edinen okul, 16 yaş üzerinde her yaştan öğrenciye eğitim vermektedir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık programları, Bire bir İngilizce dersleri ve bir çok okuldan farklı olarak sürücüler için özel İngilizce kursu verilmektedir. Öğrenciler kendilerine uygun programları seçerek İngilizcelerini geliştirebilirler.

Okul öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitim programlarının yanında, öğrencilerinin sosyalleşmesini ve pratik kazanmalarını sağlamak amacıyla yıl boyunca günlük aktivite ve gezi programları düzenlemektedir. Bu programlar sayesinde öğrenciler derste öğrendikleri bilgileri günlük hayatta pratik edebilme imkanı bulmaktadırlar.

Öğrencilerine geniş yelpazede konaklama imkanı sağlayan okulda öğrenciler dilerlerse kendileri için özenle seçilmiş bir ailenin yanında kalarak İrlandalı ailelerin günlük hayatlarını yakından takip edebilir ya da diğer ülkelerden dil eğitimi almak için İrlandayı seçmiş öğrencilerle birlikte öğrenci evlerinde ortak hayatı paylaşabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.