fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Cork English College

Cork English College

Sayfa İçeriği

Cork English College

Cork English College, 1978 yılında, İrlanda’nın Cork şehrinde kurulmuş ve bu tarihten itibaren dil eğitimi veren başarılı bir aile okuludur. Kaliteli eğitim, hizmet ve öğrencilerle kişisel olarak tek tek ilgilenme konusunda hassas olan okulun pek çok akreditasyonu bulunmaktadır. Okul ACELS tarafından tanınmıştır, Ayrıca Quality English ve EAQUALS tam üyesidir. Sadece dil eğitiminde değil; konaklama, havaalanı transferleri, sosyal aktivite ve geziler konusunda da, her okulda olduğu gibi, Cork English College da hizmet vermektedir.

Cork İrlanda’da tarihi 6.yüzyıla kadar dayanan köklü bir şehirdir. Şehrin tam ortasından River Lee geçmektedir ve bu da şehir içerisinde eşsiz manzaralar yaratır. Şehir konum olarak İrlanda’nın güney sahilinde yer almaktadır, Dublin’e 3 saat mesafededir ve İrlanda’nın en büyük ikinci şehridir. Şehir daha çok tarihi sokakları ve klasik binaları ile bilinir. Şehrin en ünlü turistik noktaları Elizabeth Fort kalesi ve St. Finbarr Katedralidir.

Cork English College, Cork şehrindeki resmi IELTS, ESOL, TOEIC ve TOLES sınav merkezidir. Okul Cork şehrinin en prestijli dil okullarındandır. Şehrin tam kalbinde, üç bina içerisinde dil eğitimi vermektedir. Okul binalarından biri Patrick’s Hill’de diğer ikisi ise River Lee nehri kenarında yer almaktadır. Haziran, Temmuz ve ağustos aylarında okulun Junior programları için ayrı merkezleri açılmaktadır. Cork English College’da öğrenciler sadece dil eğitimi almakla kalmaz aynı zamanda, en üst seviyede hizmetle de karşılaşırlar. Okulun tüm öğretmenleri üniversite mezunu ve yabancılara dil öğretme konusunda gerekli tüm sertifikalara sahip öğretmenlerdir.

Okul bünyesinde Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık Programları, Teacher Training, Foundation ve Askeri İngilizce ve Havacılık İngilizcesi gibi özel ihtiyaçlara yönelik dil programları sunulmaktadır. Okuldaki programların en büyük özelliği 1 dersin 60 dakika (1 saat) olmasıdır. Cork English College, aile ortamında ve tarihi bir şehirde en iyi dil eğitimini almak isteyen öğrenciler için en doğru tercihlerden biridir. Şehrin, Dublin’e nazaran daha uygun olması da tercih edilebilirliğini artıran en önemli özelliklerindendir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.