fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Clubclass

Clubclass

Sayfa İçeriği

Clubclass

1999 yılından beri birçok kültürden insana dil eğitimi vermiş olan Clubclass dil okulu, Malta’nın merkez noktalarından biri olan St. Julian’a 10 dakikalık araç mesafesindeki Swieqi bölgesinde yer almaktadır. FELTOM (İngiliz Dili Eğitim Organizasyonları Federasyonu Malta) tarafından akredite edilmiş olan bu dil okulu Malta Turizm İdaresi tarafından da lisanslı bir okuldur.

Malta uluslararası öğrenciler için İngilizce öğrenmek için çok popüler bir destinasyon olarak kendini kanıtlamıştır ve son 15 yılda da Clubclass Malta, Asya’dan Avrupa’ya ve Güney Amerika’ya kadar uzanan farklı milletlerden ve dünyanın her yerinden öğrencileri çekerek bu başarıya katkıda bulunmaktadır.

Clubclass Malta

Akdeniz’in tam kalbinde yer alan Malta, Sicilya’nın 90 km güneydoğusunda yer almaktadır. Swieqi bölgesinde yer alan Clubclass Malta dil okulu, öğrencilere bireyselleştirilmiş ve kişiye özel bir eğitim sistemi sunarak bir öğrencinin okul içerisinde ihtiyaç duyabileceği her türlü imkanı sağlamaktadır.

500 öğrencilik kapasiteye ve interaktif tahtalarla donatılmış 29 sınıfa sahip olan Clubclass Malta, Genel İngilizce’den Yoğun İngilizce’ye, İş İngilizcesi’nden TOEFL ve IELTS sınav hazırlık kurslarına kadar öğrencilere geniş yelpazede programlar sunmaktadır. Seviyelerine göre sınıflara yerleştirilen öğrenciler kendilerine en uygun programda eğitim görmektedir.

Klimalı dersliklere sahip olan Clubclass dil okulunda aynı zamanda öğrencilerin boş zamanlarını ders çalışarak değerlendirme imkanına sahip oldukları çalışma odaları ve kütüphane bulunmaktadır. Okulun rezidanslarında konaklayan öğrenciler için de rezidans içerisinde spor salonu, açık bir havuz, kafeterya ve restoran yer almaktadır.

Malta bulunduğu konum itibariyle ve Schengen vize türüne dahil olması sayesinde öğrencilere İtalya gibi diğer Schengen ülkelerine de seyahat imkanı sunmaktadır. Bu imkanın yanı sıra öğrenciler ülke içinde de 7 farklı adacığın her noktasını keşfedebilir ve ünlü Taht Oyunları dizisinin çekildiği bölgeleri ziyaret ederek farklı bir deneyim yaşayabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.