fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

CLLC – Canadian Language Learning College

CLLC – Canadian Language Learning College

Sayfa İçeriği

CLLC Canadian Language Learning College; 2005 yılında Halifax, Nova Scotia, Kanada’da kurulmuştur. Şu anda ise Toronto, Ottawa, Halifax’da eğitim vermektedir. Kanada’nın en hızlı büyüyen okullarından biri olarak on yıl içinde üç dünya sınıfı şehirde üç yeni okul açmıştır. Okul ayrıca ulusal ve uluslararası üst düzey eğitim organizasyonlarıyla tanınmaktadır ve 40’ın üzerinde üniversite ve kolejle anlaşması bulunmaktadır.

CLLC Kanada

Her kampüs ve şehrin öğrenciler için sunduğu olanakların yanı sıra, Okulun “Fly Free” Promosyonu, öğrencilerin deneyimleri sırasında her üç şehri de keşfetmelerini sağlar. Okulun müfredatı, üç şehirdeki kampüslerini de keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir.
%96 öğrenci memnuniyetiyle, 22 yaş ortalamasıyla, 12 kişilik sınıflarda, 76 farklı ulustan öğrenciye eğitim vermektedirler. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, University Pathway Program’ları, IELTS ve TOEFL sınav hazırlığı kursları bulunmaktadır.

Toronto

CLLC Toronto; okulun sadece kendisine ait binasında eğitim vermektedir. Lawrence ve Avenue’nin en lüks mahallesinde bulunmaktadır. Üç katlı, son teknoloji ürünü ve gerçek bir butik havası olan okul Toronto, konforlu, modern yapısıyla İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sunmaktadır. 1000 metrekarelik kampüs içindeki öğrenciler için keyifli ortamlara, güzel ve işlevsel Kanada yapımı mobilyalara sahip 10 aydınlık derslikleri mevcuttur.

Ottawa

CLLC Ottawa, şehrin batı tarafındaki “Little Italy”da Preston St.’de bulunmaktadır. Şehirdeki en güzel mağazalara, kafelere ve restoranlara bir dakikalık yürüme mesafesindedir. Kampüsün kendisi 750 metre karedir ve 10 orta boy sınıfa sahiptir. Modern dekoru, rahat bir öğrenci salonu, WiFi erişimi, genel ve okul kullanımı için iPad’ler dahil tüm öğrenci olanakları mevcuttur.

CLLC Halifax

CLLC Halifax, Atlantik Okyanusu’nu çevreleyen farklılığı ile birlikte, CLLC Ottawa ve CLLC Toronto’nun tüm lükslerine sahiptir. CLLC Halifax, Halifax şehir merkezinde bulunmaktadır ve ünlü sahil şeridi, çok sayıda restoran ve kafe ile canlı bir öğrenci hayatına sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Halifax şehir merkezinde bulunmaktadır ve ünlü sahil şeridine, çok sayıda restoran ve kafe ile canlı bir öğrenci hayatına sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

1850 metre karelik kampüs 18 büyük sınıfa sahiptir. Halifax, ulusal olarak sıralanan üç üniversiteye ve kolejlere ev sahipliği yapmaktadır ve yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrenciler için idealdir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.