fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Cambridge Law Studio

Cambridge Law Studio

Sayfa İçeriği

Cambridge Law Studio

Cambridge Law Studio Dünyaca ünlü Cambridge, üniversitesine ev sahipliği yapan Cambridge şehri hem İngiliz tarihini hem de İngiliz kültürünü her an yaşayabilşeceğiniz müthiş bir şehirdir. Cambridge Law Studio 90lı yılların başında kurulmuş ve Cambridge Üniversitesine bağlı bulunan 31 kolejden biri olan Girton College içerisinde, dünyanın en güvenilen okullarının başında gelen sadece Hukuk İngilizcesi sunan bir okuldur.

Cambridge Law Studio, Cambridge şehir merkezine yürüyerek 20 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Avukatlara veya avukat adaylarına Hukuk İngilizcesi programları sunan okul özellikle uluslarası firmalarda çalışacak avukatlara, Ticaret hukukunu tercih eden adaylara ya da yüksek lisans düşünen öğrencilere çok katkı sağlamaktadır. Ayrıca öğrenciler sadece hukuk İngilizcelerini geliştirmekle kalmayıp, yabancı mesteklaşlarıyla tanışıp, dostluk kurma ve vizyonlarını genişletmelerine imkan sağlar. 3 farklı programla öğrencilerine kısa dönemli etkin eğitim vermektedir.

Hukuk İngilizcesi Plus (Legal English Plus)

Haftalık 21 saat ders alan öğrenciler 3 hafta boyunca toplam 63 saat eğitim görürler. Avukat ve avukat adaylarına yönelik olan programda, avukatların mesleki İngilizceyi kavramaları hedeflerinir. Öğrenciler derste,Ticari sözleşmelerin terminolojisini,Ticari yasal terimleri, Şirketler hukuku ve kelime bilgisini, yasal görüş sunumu yapmayı, müzakere becerilerini ve karşılaştırmalı yasal İngilizceyi ders olarak görürler.Cambridge Law Strudio öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimin yanında onları Londra’da mahkemelere götürerek pratikte de etkinleşmelerini sağlar. Program bitiminde öğrenciler ücretsiz olarak TOLES (Test of Legal English Skills) sınavına girerler.

Yoğun Hukuk İngilizcesi kursu (Lagal English Intesive)

1 hafta süren programda öğrenciler 30 ders eğitim alırlar. Bu program daha çok deneyimli avukatlara yöneliktir. Öğrenciler derste,Ticari sözleşmelerin terminolojisini, Ticari yasal terimleri, Şirketler hukuku ve kelime bilgisini, yasal görüş sunumu yapmayı, müzakere becerilerini ve karşılaştırmalı yasal İngilizceyi yoğunlaştırılmış ders olarak görürler. Yine bu programda da öğrenciler ücretsiz olarak TOLES (Test of Legal English Skills) sınavına girerler.

İngilizce Ticari Kontrat Hazırlama Kursu (Drafting Commercial Contracts in Englih)
4 gün süreden oluşan programda öğrenciler 24 derse katılırlar. Tamamen Ticari hukuk üzerine yoğunlaşırlar. Ticari kontrat hazırlama, anlaşma şartlarının doğru ifade edilmesi, uluslar arası anlaşmalar, alım satım sözleşmeleri gibi konular işlenir.

Öğrenciler okulun kendilerine sunduğu çoğunluğu okula yürüme mesafesinde olan aile yanlarında ya da sadece Temmuz ve Eylül aylarında hizmet veren Cambridge Üniversitesi yurdunda konaklayabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.