fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

British Study Centres

British Study Centres

Sayfa İçeriği

British Study Centres İngiltere

İngiltere ve İrlanda’da hizmet veren British Study Centres dil okulları, 1930’lara dayanan köklü tarihi, eğitim kalitesiyle öne çıkan ve ödüllü dil okulları arasındadır. British Study Centres İngiltere şubelerini aşağıda görebilirsiniz.

British Study Centres Londra Merkez

Şehrin kalbinde, British Museum’a çok yakın ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde konumlanan okul Londra Merkez dil okulu 225 öğrenci kapasitesiyle yıl boyunca öğrencilerine hizmet vermektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL ve IELTS gibi sınav hazırlık programlarının verildiği British Centres dil okulunda öğrencilerin memnuniyeti oldukça yüksektir. Ücretsiz internet, modern döşenmiş sınıflar, öğrencilerin sosyalleşeceği kafeterya gibi imkanlarıyla her şey düşünülmüştür.

British Study Centres Londra Hamstead

1977’de açılan BSC Hamstead dil okulu, Londra’nın kuzeybatısında yer alır. Hamstead Village’ye ve şehrin restoran, bar ve kafelerine yürüme mesafesindedir. Londra’nın merkezine inmek ise sadece 25 dakika alır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS-TOEFL Sınav Hazırlık kursları, Genel İngilizce + Sanat İngilizcesi gibi programların da verildiği BSC Hamstead 280 öğrenci kapasitelidir. Yine diğer şubelerinde olan kafeterya, ücretsiz internet gibi hizmetlerden öğrenciler yararlanabilir.

British Study Centres Oxford

Oxford deyince herkesin aklına akademik olarak başarılı bir şehir gelir. Bunda kökleri 1249’a dayanan ve dünyanın en başarılı üniversiteleri arasında ilk 3’te yer alan Oxford Üniversite’sinin de etkisi vardır. Bunun dışında çok sayıda üniversite ve koleje de ev sahipliği yapan Oxford şehri, yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ilk duraklardan biridir. Oxford şehri, İngiltere’nin kalbindedir. Bu sebeple Londra’ya ve diğer şehirlere ulaşım oldukça kolaydır. 325 öğrenci kapasiteli British Study Centres Oxford şubesinde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL gibi kurslar verilmektedir.

British Study Centres Brighton

‘Deniz kıyısındaki Londra’ olarak da bilinen Brighton, İngiltere’nin en genç şehridir. Şehirde 2 büyük üniversite bulunmaktadır. Şehrin sakin görünümünün altında hareketli ve eğlenceli bir öğrenci hayatı yatmaktadır. Güneşi, denizi, eğlenceyi seviyorsanız Brighton tam size göre! OkulunBrighton şubesi 250’ye yakın öğrenci kabul etmektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, Genel İngilizce + Rüzgar Sörfü verilen kurslar arasındadır.

Manchester

Dünyanın gezilmesi gereken 10 şehrinden biri olarak gösterilen Manchester, ‘kuzeyin başkenti’ olarak bilinir. Spora verdiği önemle de bilinen Manchester, özellikle futbolsever öğrencilerin ilgi odağıdır. 25 yılı aşkın bir süredir hizmet veren okul, şehirdeki en eski dil okullarından biridir. 220 öğrenci kapasitesiyle hizmet veren okul Genel İngilizce, TOEFL gibi kurslar vermektedir.

York

Dar sokakları, tarih kokan dokusu, arkadaş canlısı atmosferiyle York, tam bir öğrenci şehridir. 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren British Study Centres York dil okulu, Georgian tarzı bir binada 150 öğrenci kapasitesiyle hizmet vermektedir. Küçük bir şehir olmasının avantajını öğrenciler her yere yürüyerek giderek fazlasıyla yaşamaktadır. Kafeler, restoranlar, pub’lar öğrencilerin kolaylıkla erişebileceği mesafelerdedir. Genel İngilizce ve TOEFL kurslarının yanında 50 yaş ve üzeri öğrenciler için programlar sunan York okulu özellikle 25 yaşın üzerindeki öğrenciler için ideal bir lokasyondur.

Edinburgh

Birleşik Krallık’ın en heyecan verici şehirleri arasında gösterilen Edinburgh, İskoçya’nın başkentidir. Festivaller şehri olarak da bilinen Edinburgh özellikle yazın çok hareketlidir. Edinburgh, 2015’te ‘Birleşik Krallık’ta en yaşanılası şehir’ seçilmiştir. Şehrin en gözde caddelerinden biri olan George Street’te yer alan Edinburgh dil okulu, şehrin gezilecek yerlerine ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir. 2002’den beri hizmet veren okulun öğrenci kapasitesi 130’dur. Genel İngilizce, IELTS, TOEFL gibi kursların yanında 50 yaş üzeri için programlar ve Genel İngilizce + Edinburgh Festivalleri adlı programlarıyla da öğrencilerine zengin bir yelpaze sunmaktadır.

British Study Centres – Dublin

İngiltere ve İrlanda’da hizmet veren British Study Centres dil okulları, 1930’lara dayanan köklü tarihi, eğitim kalitesiyle öne çıkan ve ödüllü dil okulları arasındadır.

4 Mart 2019’da faaliyete başlayacak olan British Study Centres Dublin, tıpkı diğer şubelerindeki gibi kaliteli hizmet anlayışıyla devam edecektir.

British Study Centres Dublin, oldukça merkezi bir konumdadır. Restoranlara, kafelere yürüme mesafesindedir. Meşhur O’Connell Street’te yer alan yeni döşenmiş bir binanın en üst katındadır. 8 tane sınıf bulunmaktadır.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş için İngilizce, IELTS-TOEFL Sınav Hazırlık gibi kursların verildiği British Study Centres’da öğrencilerin eğitimleri boyunca konaklamaları da düşünülmüştür. Aile yanı ve yurt seçeneği bulunan British Study Centres’da, aile yanında kalmak isterseniz okulun özenle seçtiği İrlanda vatandaşı ailelerin yanında doğru bir şekilde İngilizce pratiği yapma şansı elde edersiniz. Hem de kültürü çok yakından gözlemleme fırsatınız olur. Yurtta ise yaşıtlarınızla son derece keyifli bir deneyim yaşarsınız. Özel banyolu, tek kişilik odalardan oluşan British Study Centres Yurdu sadece yaz dönemi hizmet vermektedir. Yurttta bulunan ortak mutfak, sinema salonu, spor salonu ve bahçesiyle arkadaşlarınızla sosyalleşmeniz için her detay düşünülmüştür.

İrlanda’da 25 hafta ve üzeri kayıtlarda yarı zamanlı çalışma izni verilmektedir. British Study Centres Dublin’de iş bulma konusunda ücretsiz danışmanlık alabileceğiniz bir departman bulunmaktadır.

Dublin

Dublin, son zamanların yıldızı en çok parlayan şehri belki de. Hem çok enerjik ve hareketli hem de zengin ve büyüleyici bir tarihe sahip. Çok hızlı büyüyen ekonomisi, Google, Linkedin, Facebook, Twitter gibi sosyal medyanın devlerinin şubelerinin burada yer alması özellikle kariyer hayatlarına yeni başlayacak gençler için cazip bir lokasyondur.

Dublin’in en dikkat çekici özelliklerinden biri de halkının sıcakkanlı olmasıdır. Genelde çok yardımcı ve ilgili tavır sergileyen Dublin halkı, dil eğitimi için özellikle ilk defa yurt dışına çıkan öğrencilere tüm misafirperverliğini göstermektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.