fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Brighton Language College

Brighton Language College

Sayfa İçeriği

Brighton Language College

Brighton Language College, İngilitere’nin en ünlü sahil şehri Brighton’da 1995 yılında kurulmuştur. Okulda 5 yaşından itibaren her yaştan öğrenciye dil eğitimi sunulmaktadır. Okul, tüm gerekli sertifikalara sahip, mesleğinde profesyonelleşmiş öğretmenleri ile 20 yılı aşkın süredir dil eğitimi vermektedir. Brighton Language College, British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyesidir.

Brighton Language College, Brighton şehrinin tam merkezinde ünlü Royal Pavilion’un karşısında yer almaktadır. Okul, Royal Pavilion manzaralı tek dil okuludur. Ayrıca Brighton Pier’e de iki dakika yürüme mesafesindedir. Okulun Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık, Birebir İngilizce programlarına ek Aile programları da bulunmaktadır. Bu aile programları sayesinde 5 yaşa kadar öğrenciye dil eğitimi verilmektedir. Butik okul yapısı ile Brighton Language College, tüm öğrencilerine aile hissi yaratmaktadır. Okul havaalanı transferinden öğrenci için en doğru konaklamayı bulmaya kadar her aşamada tüm öğrencileri ile özel olarak ilgilenmektedir. Okul içerisinde 37 sınıf bulunmaktadır ve öğrenciler okulun tamamında Wi-fi kullanabilmektedirler. Brighton Language College’da ortalama sınıf mevcudu 10 öğrencidir. Okul içerisinde aynı zamanda 2 adet öğrenci dinlenme salonu, kafeterya ve bilgisayar salonu da yer almaktadır.

Brighton

Brighton İngiltere’de Londra’dan sonra en çok tercih edilen dil eğitimi merkezidir. Şehir; ülkenin güney sahilinde yer almaktadır. Brighton için İngiltere’nin en eğlenceli şehri denebilir. Tüm yıl boyunca şehirde pek çok etkinlik düzenlenmektedir. En ünlü etkinlikleri Mayıs ayında gerçekleştirilen Brighton Festival’dir. Özel festivalleri, kozmopolit yapısı, tarihi binaları, upuzun sahilleri ve ünlü butikleri ile Brighton dil okulu öğrencilerinin vazgeçilmez lokasyonlarındandır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.