fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

BLI

BLI

Sayfa İçeriği

BLI Montreal

BLI Montreal Dil Okulları 1976 tarihinde, Quebec’te kurulmuştur. Çeşitli endüstrilerdeki üst düzey yöneticilere iş eğitimi sunma amacıyla kurulan kurum, kısa süre sonra Fransızca ve İngilizce eğitim programlarıyla dünyanın dört bir yanından öğrencileri ağarlamaya başladı. Kendine özgü ve tutkulu eğitim kadrosu, öğrencilere samimi ve pozitif bir ortam oluşturarak başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. BLI Montreal; St. Lawrance Nehri’ndeki bir adada bulunan Montreal şehrinde, farklı geçmişlerden insanların uyum içinde yaşadığı çok kültürlü bir ortamda eğitim vermektedir.

BLI Montreal şehrin en merkezi yerlerine yakın konumda, Eski Monteal’in kalbinde yaşam dolu bir alanda yer almaktadır. Place-d’Armes metro istasyonuna iki dakika mesafede, Notre-Dame Bazilikası’na yakın bir miras binada hizmet vermektedir. Öğrencilerin bir dilde yetkin olmalarını sağlamanın yanında, küresel düzeyde başarılı olmalarını sağlayacak araçlar sunacak dinamik ve iletişimsel bir yaklaşım kullanmaktadır.

Öğrencilerine temel düzeyden ileri düzeye, toplamda 12 farklı eğitim seviyesinde, sınıf başına 12 öğrenci olmak üzere küçük sınıflarda bireysel öğrenci ilgisi anlayışlarıyla, yarı zamanlı, tam tamanlı, yoğun, süper yoğun, tam gün iki dilli şeklinde 5 farklı program seçeneğiyle profesyonel bir dil eğitimi sunmaktadır. Genel İngilizce ve Uluslararası İş İngilizcesi programlarının yanında, TOEFL, FCE, CAE, IELTS sınavlarına hazırlık programları bulunmaktadır.

Otuz altı yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrencinin hayallerini gerçekleştirmelerine; tecrübesi ve eğitim anlatışlarıyla, en iyi kalitedeki müfredatlarıyla, çok çeşitli ve kişiye en uygun program seçenekleriyle yardımcı olan BLI, öğrencilerine Kanada’nın en güzel şehirlerinden Montreal’de bolca eğlenebilecekleri, tecrübe edinebilecekleri, güzel anılarla dolu bir dil eğitimi sağlamaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.