fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Beet Language Centre

Beet Language Centre

Sayfa İçeriği

Beet Language Centre

1979 yılında İngiltere’nin güney bölgesinde yer alan, Londra’ya 2 saat mesafede bulunan ve öğrencilerin en çok tercih ettiği hareketli, eğlenceli ve canlı şehirlerden biri olan Bournemouth şehrinde kurulan Beet Language Centre ortalama 200 öğrenci kapasitesiyle eğitim veren eğitim kalitesi çok yüksek, butik bir okuldur.

Butik okul olması sebebiyle öğrencilerle bire bir ilgilenen ekibiyle tam bir aile ortamı sunmaktadır. 16 yaş üzerindeki öğrenciler için eğitim veren Beet Language Centre’da öğrenciler Genel İngilizce (haftada 20 ders), Yarı yoğun İngilizce (haftada 24 ders), Yoğun İngilizce (haftada 28 ders), IELTS sınavına hazırlık kursu, bire bir İngilizce eğitimi, Akademik İngilizce programları ve Öğretmenler için İngilizce programlarına katılabilirler.

Ayrıca geniş seçmeli ders hizmetiyle öğrencilerine seviyelerine göre seçebilecekleri birden fazla ders imkânı da sunmaktadır. Bunlardan başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz; Konuşma, Telaffuz ve Dinleme, Yazma Becerileri, Okuma, Yazma ve Kelime, Akademik İngilizce Becerileri, Turizm için İngilizce, Medya, Müzik ve Film için İngilizce, İş İngilizcesi.

Beet Language Centre Bournemouth şehir merkezine 10 dakikalık otobüs mesafesi uzaklıktadır. Okulun bulunduğu yer son derece hareketlidir ve çevresinde Türk restoranı dahil birçok restoran bulunmaktadır.

Okulun 16 tane sınıfı mevcuttur ve bütün sınıflarında akıllı tahtalar ile eğitim verilmektedir. Tarihi bir binada verilen eğitimden bütün öğrenciler memnun kalmaktadır.

Öğrenciler okulun kendilerine sağladığı konaklamalarda kalabilirler. Dilerlerse aile yanında kalmayı seçip aile ile, bol pratik yapma imkânı bulabilirler. Okulun ayarladığı aile yanı konaklamaların çoğu okula yürüme mesafesindedir. Öğrenciler okulun yurdunda kalmayı tercih ederse, birçok farklı milletten gelen öğrenciyle tanışıp arkadaşlık etme imkânını bulabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.