fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Atlas Language School

Atlas Language School

Sayfa İçeriği

Atlas Language School Dublin

Atlas Language School, 2003 yılında kurulmuş, uzun süreler Dublin, İrlanda’da eğitim hayatına devam eden bir dil okuludur. Atlas Language School Dublin bir butik olmasına rağmen senelerdir Dublin’in en iyi dil okulu listesinde olmayı başarmıştır. Okul her sene binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti sağlamaktadır. Atlas Language School, öğrencilerine her zaman en üst seviyede dil eğitimi sunmayı, eğitimlerini sosyo-kültürel aktiviteler ile desteklemeyi ilke edinmiş bir eğitim kurumudur. Bu sebeple okulda hemen hemen her gün bir akşam etkinliği düzenlenmektedir. Atlas Language School, İrlanda’daki müthiş başarısı sonrasında ikinci okullarını Malta’da 2019 yılında açmıştır. Malta okulları da açıldıkları günden bu yana pek çok öğrenciye kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir.

Dublin

Okul Grand Canal kenarında, 4 katlı Portobello House bünyesinde dil eğitimi vermektedir. Hemen hemen bütün sınıfları yüksek tavanlı ve Grand Canal manzaralıdır. Okul otobüs ve tramvay duraklarına da yürüme mesafesindedir. Okuldan çıktıktan hemen sonra sıcakkanlı İrlanda insanları ile birlikte Dublin’in ünlü bölgelerini ziyaret edebilirsiniz.

Okulun içerisinde geniş bir kütüphane, öğrenciler için dinlenme salonları, bilgisayar odası ve kafeterya mevcuttur. Okul, Dublin şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okul içerisinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, Cambridge Sınav Hazırlık programları, iş hayatından öğrenciler için Yoğunlaştırılmış dil programları sunulmaktadır. Tüm bu programlara ek olarak, öğleden sonraları, İngilizce ve Drama, Konuşma Kulübü, İş hayatı için İngilizce, İrlanda Kültürü, Akademik Gelişim ve Telaffuz çalışmaları gibi ek dersler yer almaktadır. Okulda aynı zamanda Junior ve lise pathway programları da bulunur. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Atlas Malta

Atlas Malta, eğitim hayatına Ocak 2019’da başlamıştır. St. Julians bölgesinde yer alan okul, tüm alışveriş merkezleri, restaurant, cafe ve Malta plajlarına yürüme mesafesindedir. Okul gerekli tüm eğitim akreditasyonlarına sahiptir. Okul içerisinde hepsinde son teknoloji ekipmanlar bulunan 12 sınıf yer almaktadır ve maksimum sınıf mevcudu 15’tir. Sınıfların hepsinde klima bulunmaktadır. Okulda aynı zamanda bilgisayar odası, öğrenci dinlenme odası ve kütüphane de yer almaktadır. Atlas Malta, özellikle yaz aylarında dil eğitimi öğrencilerinin ilk tercihlerinden olan Malta adasında, eğitim kalitesi ile şimdiden yoğun olarak tercih edilen okullar statüsündedir.

17 yaş ve üzeri tüm öğrencilerin yetişkin programlarına katılabildiği okulda, Genel ve Yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, Mesleki İngilizce dersleri de sunulmaktadır. Ayrıca 18 yaş altı öğrenciler için özel dizayn edilmiş yaz programları da mevcuttur. Dublin şubelerinde olduğu gibi Atlas Malta da sosyal etkinlik bakımından oldukça zengindir. Okulun yurtlarının hepsi, okula yürüme mesafesindedir.

Atlas Language School

Atlas Language School, 2003 yılında kurulmuş, uzun süreler Dublin, İrlanda’da eğitim hayatına devam eden bir dil okuludur. Atlas Language School bir butik olmasına rağmen senelerdir Dublin’in en iyi dil okulu listesinde olmayı başarmıştır. Okul her sene binlerce öğrenciye dil eğitimi hizmeti sağlamaktadır. Atlas Language School, öğrencilerine her zaman en üst seviyede dil eğitimi sunmayı, eğitimlerini sosyo-kültürel aktiviteler ile desteklemeyi ilke edinmiş bir eğitim kurumudur. Bu sebeple okulda hemen hemen her gün bir akşam etkinliği düzenlenmektedir. Atlas Language School, İrlanda’daki müthiş başarısı sonrasında ikinci okullarını Malta’da 2019 yılında açmıştır. Malta okulları da açıldıkları günden bu yana pek çok öğrenciye kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.