fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Am Language Studio

Am Language Studio

Sayfa İçeriği

Am Language Studio

1987 yılında kurulan AM Language Studio dil okulu Malta’daki ilk İngilizce Dil okullarından biri olmakla beraber kaliteli dil kursları ve müşteri memnuniyeti sağlama konusunda köklü bir geçmişe sahip olması ile Malta’nın merkezi bölgelerinden biri olan Sliema’da ön plana çıkar. Malta’nın Eğitim Bakanlığı tarafından da lisanslı olan bu dil okulu aynı zamanda Malta’daki kaliteli dil okulları birliği olan FELTOM kurumunun (Malta İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu) kurucu üyesidir.

Malta’daki Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslı olan AM Language Studio’nun tüm dil departmanları ISO 9001 onaylıdır. Profesyonel bir ortamda uluslararası derecede onaylanmış öğretmenler eşliğinde verilen derslerde yenilikçi ve son dönem materyalleri kullanılmaktadır. Konaklama bölümünden aktivite departmanına ve idari ofisten öğretmenlere kadar genç ve dinamik bir ekibe sahip olan bu dil okulunda öğrencilere her daim en iyi destek okul tarafından sağlanmaktadır.

Malta

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Malta, Akdeniz’in ortasında Sicilya ve Kuzey Afrika’nın arasında yer almaktadır. 32 yıllık deneyimi ile Malta’nın öncü dil okullarından biri olan AM Language Studio Malta dil okulunun binası da öğrencilerin kolaylıkla adanın her bölgesine ulaşım sağlayabileceği Sliema bölgesindedir.

Butik bir okul olmasına rağmen eğitim kalitesi ile kendini kanıtlamış olan AM Language Studio Malta dil okulunda öğrenciler Genel İngilizcenin yanı sıra İş İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Turizm için İngilizce ve IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT gibi sınavlara hazırlık kurslarına da katılarak kendilerine uygun olan dil seviyesinde eğitim görebilirler.

En son teknoloji eğitim materyalleri ile eğitim imkanı sağlayan bu dil okulunda interaktif beyaz tahtalarla döşenmiş 14 sınıfın yanı sıra öğrencilerin boş zamanlarında yararlanabilecekleri bir kafeterya ve teras, ders çalışmaları için öğrenci salonları ve kütüphaneler bulunmaktadır.

Öğrenciler için birçok sportif ve sosyal aktivite düzenleyen AM Language Studio Malta dil okulu öğrencilere sunduğu ve konaklamayı da içeren avantajlı dil eğitimi paketleri ile dil eğitimi veren popüler bir eğitim merkezi haline gelmiştir. Öğrenciler bu aktiviteler sayesinde Sliema’nın tarihi ve kültürel yapısını keşfederek unutulmaz bir dil eğitimi deneyimine sahip olabilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.