fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Alpha College

Alpha College

Sayfa İçeriği

Alpha College

Alpha College, eğitim hayatına 1989 yılında Dublin şehrinde başlamıştır. 1989 yılından itibaren okul, bünyesindeki 19 sınıfında pek çok farklı ülkeden gelen öğrencilere dil eğitimi sunmaktadır. Okul tüm gerekli akreditasyonlara sahiptir ve EAQUALS ve IALC üyesidir.

Okul bünyesinde her dil okulunda olduğu gibi Genel ve Yoğun İngilizce programları mevcuttur. Okulun en önemli özelliği, özellikle iş yaşamına odaklanan dil programları sunmasıdır. Bu sebeple Alpha College, Turizmde İngilizce, Pazarlamada İngilizce, Akademik İngilizce, İngilizce ve fotoğrafçılık, İngilizce ve golf, Profesyonel İş Hayatında İngilizce, Yöneticiler için İngilizce ve Öğretmenler için İngilizce gibi özelleştirilmiş İngilizce programlarına sahiptir. Aynı zamanda yaz aylarında Junior programlar da sunulmaktadır. Okulda maksimum sınıf mevcudu 14’tür.

Okul içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabildiği her türlü imkanlar mevcuttur. Okul içerisinde kütüphane, öğrenci dinlenme salonu, kafeterya ve bilgisayar odası yer almaktadır. İrlanda’nın en kozmopolit şehri olan Dublin’de okul tam şehir merkezinde bulunmaktadır ve tüm turistik alanlara yürüme mesafesindedir. Unesco tarafından Edebiyat şehri olarak seçilen Dublin’in her bir köşesinde, iyi okurlar, James Joyce veya Oscar Wilde eserlerinden parçalar bulabilirler. Sosyal aktivite açısından da gayet zengin olan okulda her Cumaları öğretmenler ve öğrencilerin birlikte vakit geçirebildikleri Alpha Night Out partileri düzenlenmektedir. Ayrıca hafta sonu okul tarafından farklı şehirlere ve İrlanda’nın turistik bölgelerine geziler düzenlenmektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.