fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Access English

Access English

Sayfa İçeriği

Access English

Access English Dil Okulları 1999 yılında Toronto’da kurulmuş butik bir okuldur. 1999 yılından 2004 yılına kadar ACCESS CAPLS (Kanada Dil Okulları Birliği) üyesiydi. 2004 yılından itibaren Languages ​​Canada, 2006 yılından itibaren ise Quality English’in üyesidir ve akredite edilmiştir. Her iki kurum tarafından düzenli olarak kalite incelemelerinden geçmektedir.

Access English Dil Okulları butik okul olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Küçük sınıflar ve 9 kişilik sınıf mevcuduyla öğrencilere birebir hizmet vermektedir. Küçük sınıflar sebebiyle diğer ülkelerden birçok insanla tanışarak çok kültürlü yapıyla iç içe olacaksınız. Ayrıca öğretmenleriniz ve danışmanlarınız da sizleri daha iyi tanıyarak herhangi bir sorununuz veya yardıma ihitiyacınız varsa size anında destek vereceklerdir. Kısacası Accsess English sizlere Toronto’da aile atmosferini yaşatmaktadır.

Access English’de başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar 7 İngilizce seviyesi bulunmaktadır. Öğrenciler okula başladıkları ilk gün yerleştirme sınavına tabi tutularak İngilizce seviyeleri tespit edilir. Elde edilen sonuçlara göre öğrencinin bir hedef belirlemesine ve bu hedefe ilerleyen yolda program yapılmasına yardımcı olunulur. Bu süreçte öğrencinin gelişimi sürekli takip edilerek düzenli aralıklarla değerlendirmeler yapılır. Kurs bitiminde ise başlangıç seviyenizi, ilerlemenizi, başarılarınızı ve İngilizcenizin daha da iyileştirilmesi için neler yapılabileceğine dair bir final değerlendirilmesi yapılır. Tüm bunların sonucunda Access Tamamlama Sertifikası alarak eğitiminizi tamamlamış olacaksınız.

Toronto

Access English Toronto erişim, kültür, sanat, yemek, spor, çeşitlilik, teknoloji ve doğanın etkileyici bir karışımı ile fantastik şehrin merkezindedir. Okul konum olarak metro istasyonuna 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde, Toronto Üniversitesi, Eaton Centre ve Toronto Reference Kütüphanesi’ne iki dakika ve Royal Ontario Müzesine beş dakika uzaklıkta Yorkville semtindedir.

Toronto’da herkes için yapılabilecek bir şeyler vardır. Göl boyunca bisiklet sürmek, tiyatroya gitmek, uluslararası yemekleri tatmak, NBA maçı izlemek veya Ontario Gölü’nde tekne gezisi yapmak gibi.

Access English Dil Okulları öğrencileri için özel aktiviteler düzenleyerek hem öğrencilerin şehri daha kolay tanımalarına yardımcı olur hem de kendileri öğrencilerini daha yakından tanıma fırsatı elde eder. Ayrıca her Cuma öğleden sonra veya akşam Ücretsiz Cuma Günleri Etkinlikleri düzenler. Böylelikle sanat galerisi, müze ziyaretleri, spor, dans gösterileri, festivaller, yoga veya Kanada yemekleri tanıtımı şeklinde ilginizi çekebilecek aktivitelere ücretsiz ev sahipliği yapar.

Access English Dil Okulu’nda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Hazırlık, Sınav İngilizcesi, Bire Bir Eğitim ve Yaz-Kış Aile ve Çocuk kursları olmak üzere birçok alanda hizmet verilmektedir.

Access English deneyimli eğitmenleriyle, aydınlık ve ferah sınıflarıyla, maksimum 9 kişilik sınıf kapasitesiyle Kanada’nın kalbi Toronto’da büyük bir kalbi olan küçük okulunda sizleri bekliyor.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.