fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Brisbane’de Dil Eğitimi


Avustralya Brisbane’de Dil Eğitimi almanın avantajlarından size bahsedeceğiz. Avustralya’nın nüfus açısından en yoğun 3. Şehri olan Brisbane, mimari açıdan bakıldığında oldukça modern ve Avrupai görünüme sahip olan bir şehirdir. Adını üzerinde bulunan Brisbane nehrinden alan bu şehir, oldukça ılıman bir iklime sahiptir. Dünya üzerinde en çok göçmen alan şehirler sıralamasında 26. Sırada bulunan bu şehirdeki nüfusun %30’u farklı bir ülkede doğarak sonradan buraya yerleşmiştir.

Bu durum özellikle de dil okullarına gidenlere çalışma izni veren Avustralya Brisbane’de dil eğitimi almak için oldukça büyük bir artı sağlamaktadır. Öğrenciler Brisbane şehrinde oldukça rahat bir şekilde iş bularak çalışabilir, herhangi ırkçı bir durumla karşılaşmadan kendi masraflarını rahatlıkla karşılayarak İngilizcesini geliştirebilir.

Brisbane, Avustralya’nın Queensland eyaletinin başkentidir. Kuzeyde Sunshine Cost, güneyde Gold cost gibi ünlü sörf merkezlerinin olduğu şehirlerin ortasında bulunan bu güzel sahil kenti, pek çok kültürel ve turistik etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır.

Sydney’e 1 buçuk saatlik uçuş mesafesinde olan Brisbane şehrinden Melbourne’e ise yaklaşık 2 saatlik bir uçuşla ulaşabilirsiniz. Bu iki şehre göre biraz daha küçük olan bu şehir, ekonomik anlamda da oldukça öğrenci dostu bir şehirdir.

Brisbane’de dil eğitimi alabileceğiniz pek çok popüler ve zincir dil okulunun da şubeleri bulunmaktadır.

Brisbane Dil Okulları

ec-malta-da-dil-egitimi-almak-icin-10-neden

EC Brisbane Dil Okulları

Uzun yıllardır Martin College’ın içindeki binasında eğitim veren EC English, online eğitime verdiği önemle de aktivite programlarıyla da İngilizcenizi pekiştirecek pek çok yol sunuyor. Kolejin içindeki tüm imkanlardan yararlanabileceğiniz, pek çok yabancı arkadaş edinebileceğiniz bu ortamda İngilizcenizi olabilecek en iyi şekilde geliştirebileceksiniz. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, sınav İngilizcesi gibi programların sunulduğu EC English Brisbane’de dil eğitimin için aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri de mevcuttur.

Kaplan Brisbane Dil Okulu

Kaplan Business School ile aynı kampüste olan kaplan dil okulunda, şehrin göbeğindeki eğitim fırsatını değerlendirebilirsiniz. İsterseniz kampus içinde dilerseniz de okuldan çıktıktan sonra hemen karışabileceğiniz restoranlar, kafeler, eğlence merkezleri ile dolu olan caddede eğitim almanın avantajlarından yararlanın. Genel İngilizce, sınavlara hazırlık ve iş İngilizcesi gibi farklı eğitimlerin verildiği bu okulda yine aile yanı ve yurt konaklama seçeneklerinden size uygun olanları seçebilirsiniz.

Brisbane dil okulu

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

LSI Brisbane Dil Okulu

Uzun yıllardan beri anadili İngilizce olan her ülkede uygun fiyatlı ve kaliteli eğitim fırsatı sunan LSI Dil Okulu, şehrin merkezinde bulunmaktadır. Küçük bir şubesi olan Brisbane şubesinde yine pek çok kurs programı bulunmaktadır. Belirli seviyeleri bitirdikten sonra üniversite ya da college ların anlaşmalı olanlarına başvuru yapabileceğiniz LSI dil okulu, benimsediği İngiliz öğrenme stiliyle kısa zamanda İngilizcenizi geliştirmenize oldukça etkili olacaktır.

ILSC Brisbane Dil Okulu

Merkez tren istasyonuna 2 dk yürüme mesafesinde bulunan ve Brisbane’deki en büyük okullardan biri olan ILSC dil okulu, 21 tane sınıfıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. Oldukça modern dizayn edilmiş ve son teknoloji ile düzenlenmiş okulda genel İngilizce, sınav hazırlık, iş İngilizcesi gibi programlar mevcuttur..

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.