fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Avustralya’nın En İyi 5 Dil Okulu


İngilizceyi anadil gibi konuşmak, farklı ve yeni bir kültürü tanımak, deniz aşırı bir ülkede eğitim almak istiyorsunuz. Dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışmak da istiyorsanız sizin için muhteşem bir lokasyon biliyoruz: Avustralya. Siz de tüm araştırmalarınızı yaptıktan sonra Avustralya’nın bu isteklerinizin hepsini karşılayacak bir ülke olduğunu göreceksiniz.

Armada Grandee olarak sizler için Avustralya’daki en iyi okullar ile çalışıyor ve tüm kayıt ve vize işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Size de sadece Avustralya’da geçireceğiniz muhteşem günlerin hayalini kurmak kalıyor.

Bilindiği üzere, Türkiye vatandaşı öğrencilerin Avustralya öğrenci vizesini alabilmeleri için Level 1 veya 2 kategorilerinden bir okula kayıt yaptırıp, gerekli yeterlilikleri sağladıktan sonra, CoE adı verilen kabul evraklarını almaları gerekmekte. Sizler için bu yazımızda Avustralya’nın En İyi 5 Dil Okulu hakkında detaylı bilgiler verdik.

1. Ec English

Ec English‘in Avustralya’da 4 şehirde okulları bulunmaktadır. Bunlar: Sydney, Melbourne, Brisbane ve Gold Coast. Okulların hepsi şehir merkezinde yer almaktadır. Okullarda, Genel İngilizce, Yarı-Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık kursları verilmektedir. 25 yılı aşkın tecrübesi ile EC English, esasen Malta merkezli bir kurumdur. Aynı zamanda, İngiltere, İrlanda, Kanada, Amerika, Güney Afrika ve Yeni Zelanda’da şubeleri bulunan EC English ana dili İngilizce olan hemen hemen her ülkede, o ülkenin en başarılı dil eğitimi kurumlarına sahiptir. EC English, kaliteli dil eğitimi ve sosyal aktiviteleri birleştirerek hem donanımlı hem de eğlenceli bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

2. Kaplan International

Sanıyoruz ki dil eğitimi denildiğinde Kaplan International dil okullarının duyulmaması ve bilinmemesi artık neredeyse imkansız! Kaplan International Amerika’dan başlayarak, 80 yılı aşkın tecrübesini İngiltere, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya’da yüzün üzerinde ülkeden binlerce uluslararası öğrenci ile paylaşmakta. Avustralya’da da toplam 5 şehirde 5 ayrı okulu ile dil eğitimi hizmeti sunmakta. Kaplan International’ın okulları Avustralya’da Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast ve Perth şehirlerinde bulunuyor. Hepsi şehir merkezinde bulunan okullarda eğitim alan öğrenciler, programları sonrası okulun sosyal aktivitelerine katılabilir veya şehrin canlı yaşantısına karışabilirler.

3. OHC English

Avustralya’da kaliteli bir dil eğitimi alabileceğiniz bir başka okulumuz da OHC English. Avustralya’da Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast ve Cairns şehirlerinde 5 okulu bulunan OHC English, yine zincir okullarımızdan bir tanesi, yani sadece Avustralya’da değil, İngiltere, İrlanda, Amerika ve Kanada gibi diğer İngilizce konuşulan ülkelerde de pek çok farklı şehirde pek çok okulları bulunmakta. OHC English, Avustralya dil okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve sınav hazırlık programları gibi pek çok program seçeneğine sahip. Avustralya’da Holmes Group ile birlikte çalışan OHC English öğrencilere ayrıca pathway programları da sunmakta. Böylece öğrenciler, dil eğitimleri sonrası Holmes Group eğitim kurumları ile VET programlarına katılıp eğitimlerini Avustralya’da devam ettirebilirler.

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

4. ILSC

Esasen Kanada merkezli olan ILSC, Avustralya’da da Sydney, Melbourne, Brisbane ve Adelaide olarak 4 şehirde 4 okuluyla öğrencilere dil eğitimi sunmakta.

Diğer tüm okullarından farklı bir eğitim sistemine sahip olan ILSC okullarında öğrenciler programlarını seviye ve ilgi alanlarına göre, 130’dan fazla ders arasından seçim yaparak oluşturuyorlar.

Bu da her öğrencinin kendine özel olarak hazırlanmış program ile dil eğitimi alarak, eğitiminden maksimum verim almasına olanak tanıyor.

ILSC, Avustralya’da sadece dil eğitimi alanında eğitim vermiyor. Aynı zamanda tamamen kendi bünyesinde bulunan Greystone College ile öğrencilere kısa ve uzun dönemli VET programları da sunuyor. Öğrenciler bu sayede aynı kurum bünyesinde hem dil hem de sertifika eğitimleri alabiliyor.

5. LSI Brisbane

Dünyanın sayılı dil eğitimi kurumlarından olan LSI, Avustralya’da Brisbane şehrinde dil eğitimi veriyor. Brisbane muhteşem plajları ve huzur veren doğasını, eğlenceli, sosyal ve aktif şehir yaşantısı ile birleştirmiş bir şehir. Bu yapısı ile de dil öğrenmek isteyen öğrenciler için ideal bir lokasyon. Brisbane şehrinin merkezinde bulunan LSI Brisbane okulu da klimalı sınıfları, geniş öğrenci dinlenme salonları ve sosyal alanları ile dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Tüm öğrencilere ücretsiz internet erişimi sağlayan okul bünyesinde kütüphane ve bilgisayar odası da bulunmakta.

Avustralya'nın En İyi 5 Dil Okulu

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.