fbpx

Avustralya dil okulları ve Çalışma İzni


Avustralya dil okulları ve dil eğitimi sayesinde bir daha İngilizce eğitimine ihtiyacınız kalmayacak!
Sydney’de hayat biraz zor ama çok güzel; baya hareketli sürekli bir aktivite ve gezecek görecek çok yer var. İlk zamanlarda bu saatler nasıl geçecek diye düşünürken, sonradan; ‘’niye bu günler bu kadar kısa dediğiniz çok oluyor’’. Eğer biraz aktif olursanız arkadaş edinmek epey kolay çünkü buradaki herkes sizin gibi öğrenci. Avustralya’nın diğer şehirlerine göre Sydney en pahalısı; ancak is imkanları daha fazla ve maaş konusunda da diğer şehirlere göre daha yüksek. Armada Grandee ‘ye her şey için çok teşekkür ederim.
Tolga Demirci
Sydney

2023 Yılının Sınırlı Süre için Geçerli İndirimlerini Kaçırma !
Şehir, dil okulu, bütçe, promosyonlardan yararlanmak için bize ulaş

Geç Kalma


Benzersiz bir eğitim

Avustralya, İngilizce konuşulan ülkeler arasında, İngiltere ve Amerika’nın ardından eğitim için en çok tercih edilen üçüncü ülkedir. Ana dili İngilizce olan Avustralya, dil eğitimi için de size birçok kaliteli opsiyon sunar.

Avustralya dil okulları ve dil eğitimi

Avustralya dil okulları ve dil eğitimi her ihtiyaca cevap veriyor


armada-grandee-logo

Avustralya’da İngilizce Eğitimi

Avustralya dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiptir. Birçok prestijli eğitim kurumuyla ünlüdür. İklim şartları, doğal güzellikleri, yaşam kalitesi ve uygun yaşam maliyetleri düşünüldüğünde Avustralya’ya çok kolay uyum sağlayabilirsiniz.

Dili yerinde öğrenin

Avustralya’da dil eğitimi için en güzel durumlardan biri de dil yarı zamanlı çalışma izni sağlamasıdır. Avustralya’da dil eğitimi alırken aynı zamanda da yarı zamanlı çalışarak masraflarınızı kısabilirsiniz.
Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth ve Goald Coast gibi şehirlerde dil eğitimi alırken Avustralya’nın doğal güzelliklerini keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sadece dil eğitimi değil

Avustralya dil okulları ve dil eğitimi sınıf içi derslerin yanı sıra size sınıf dışı sosyal aktivite imkânı da sunar. Bu aktivitelerle birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz. Dil okulları size en iyi deneyimi sunabilmek adına destek verir ve öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmaya gayret eder.

Her ihtiyaca cevap veriyor

Avustralya’da dil eğitimi programları yalnızca genel İngilizce ile sınırlı değildir. Sınav hazırlık programları, akademik dil eğitimleri, öğretmenlik sertifika programları ve özelleştirilmiş dil eğitim programları ile İrlanda’da kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz. Bu çeşitlilik ve kaliteli eğitim nedeniyle Avustralya dil okulları ve eğiitimi tavsiye edilir.

size özel fiyat teklifleri için bize ulaşın


Ankara – İstanbul – İzmir

Türkiye’nin hangi ilinden olursanız olun ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Tüm ofislerimiz için

BİZ ARAYALIMBize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Avustralya Dil Okulları, Fiyatları, koşulları, vizesi ile ilgili sorunuz var mı? Yardımcı olalım!