fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Armada Grandee Ankara

Armada Grandee Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 2000 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Türkiye üzerinde İstanbul ve İzmir şubeleriyle de hizmet veren Armada Grandee Ankara merkez ofisi Ankara’da Karanfil sokakta bulunmaktadır.

Armada Grandee Ankara Ofisinin Amacı?

Armada Grandee Ankara ofisinin temel amacı eğitim alternatifleri hakkında öğrencilere en dürüst bilgiyi vererek yurt dışı eğitim alanında öğrencilere okullar, kayıt işlemleri, vize işlemleri, seyahat planlaması gibi çeşitli konularda danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Yurt dışında üniversite, yüksek lisans eğitimi, dil eğitimi, değişim ve staj programlarıyla yıllık 2000 civarında öğrenciye Ankara merkez ofisli olarak İstanbul ve İzmir branşlarıyla hizmet vermektedir.

Armada Grandee Ankara Ofisinin Hizmet Verdiği Ülkeler Nerelerdir?

İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda Güney Afrika, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da dil okulları;  ayrıca Amerika için de Work and Travel ve staj programlarıyla hizmet veren Armada Grandee, öğrencileri için eğitim fırsatları sunarak onların uluslararası arenada yer almasına ve parlak bir gelecek kurmasına yardım etmektedir.

Tecrübeli Danışmanlık

Tamamı yurt dışında eğitim almış danışmanlardan oluşan kadrosuyla Armada Grandee Ankara ofisi araştırmaya ve öğrenmeye açık, değişimi iyi yönde kullanan insanlara eğitim imkanlarını her bütçeye uygun olarak sunmaktadır. 23 yıllık sektör tecrübesi ve deneyimli danışmanlarıyla yurtdışı planlarınız size daha yakın! Ankara’nın en popüler yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi olmaya, sizlerin desteği ile devam ediyoruz.

Güçlü Yurtdışı Ağı

Armada Grandee yurtdışında birçok dil okulu, üniversite ve değişim sponsorunun resmi temsilcisidir. Öğrencilere en doğru danışmanlık hizmetini birçok programı için ücretsiz olarak vermektedir.

Takip Sistemi

Armada Grandee Ankara ofisi öğrencileri için danışmanlık hizmetini yalnızca öğrenciler buradayken vermez. Öğrencilere yurtdışı deneyimleri sırasında karşılaştıkları sorunların çözümü noktasında da acil durum desteği sunar.

Ankara’nın en merkezi yeri olan Karanfil Sokak’ta hizmet veren Armada Grandee Ankara ofisi, Dost Kitabevi’nin hemen üst katında yer almaktadır.

Haydi, harekete geçin! “Dost’un önünde” buluşurken yurtdışı hayallerinizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken başınızı azıcık yukarı kaldırmak!

İletişim için burayı tıklayabilir ya da bize Türkiye’nin her yerinden 0850 480 46 76 numarasından ulaşabilirsiniz.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.