fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Amerika’nın En İyi 5 Dil Okulu


İngilizce dil eğitimi dendiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri olan Amerika’da pek çok dil okulu seçeneği bulunmaktadır. Eğitim kalitelerine bakıldığında ise dünyaca ünlü zincir dil okulları öne çıkmaktadır. Öyle ise Amerika’nın En İyi Dil Okulu seçenekleri arasında 5 okulu sizinle paylaşıyoruz.

1. ELS

Amerika’nın 50 eyaletinde de eğitim alabileceğiniz ELS dil okulu, en köklü ve eğitim anlamında en kaliteli olan okulların başında gelmektedir. Başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar eğitim veren ELS dil okulu,  4 haftada bir yaptığı başlangıçlarla aynı grupla birlikte eğitim almanıza olanak sağlar. 70’ten fazla üniversite ve college ile anlaşmalı olan ELS dil okulunda eğitiminiz bittikten sonra, anlaşmalı olunan üniversitelere dil sınavı şartı aranmaksızın geçiş yapabilir, yüksek eğitiminizi Amerika’da devam ettirebilirsiniz.

Amerika'nın En İyi Dil Okulu

Kaplan Dil Okullari

2. KAPLAN

Amerika’nın en eski dil okulu olan Kaplan Dil Okulu’nda her seviyeden eğitime başlayabilirsiniz. Her hafta başlangıç yapabileceğiniz okulun tüm öğretmenlerinin anadili İngilizce olmakla birlikte, eğitimci olarak uzun yıllardır çalışmaktadırlar. İş İngilizcesi, TOEFL hazırlık gibi kurslara da katılabileceğiniz Kaplan dil okulu, size en yüksek kalitede eğitim vermek için hazırlanmış okulların başında gelmektedir.

3. EC English

30 yıldan beridir eğitim sektöründe öncü okullardan biri olan EC dil okulu, Amerika’nın en büyük eyaletlerinde hizmet vermektedir. Son 3 yıldır dünyanın en iyi dil okulu ödülünü kazanan EC dil okulu, online eğitimleri ve farklı aktiviteleriyle de aldığınız eğitimi pekiştirmektedir. Kayıt olduğunuz andan itibaren eğitiminiz boyunca online olarak alabileceğiniz derslerle birlikte pratik yapma oranınız daha da artmaktadır. Eğitiminizi iş İngilizcesi sınav hazırlık İngilizcesi olarak da alıp yine anlaşmalı olduğu pek çok üniversite ve okula sınavsız geçiş hakkı elde edebilirsiniz.

ec-maltada-dil-egitimi

amerikanin-en-iyi-dil-okullari

4. Kings Education

Amerika ve İngiltere’de en popüler okullardan bir tanesi olan King’s Education dil okulu, özellikle New York’taki üniversite kampüsünde verdiği eğitimle adından sıklıkla söz ettiren okullardan biridir. Üniversite kampüsü içindeki tüm olanaklardan yararlanabildiğiniz okulda, eğitim alırken çevrenizde pek çok Amerikalı üniversite okuyan arkadaş edinerek sosyal çevrenizi arttırabilirsiniz. İş İngilizcesi, sınav İngilizcesi ve genel İngilizce şeklinde alabileceğiniz pek çok programı mevcuttur ve her hafta başlangıç yapabilirsiniz.

5. LSI

İngiltere menşeli bir okul olan LSI dil okulu hem ekonomik hem de oldukça kaliteli eğitim veren zincir bir dil okuludur.

Her hafta eğitime başlangıç yapabileceğiniz bu okulda pek çok sosyal aktivite programı mevcuttur.

Bu sayede derste öğrendiğiniz eğitimleri pratiğe dökerek daha kalıcı bir İngilizce öğrenebilirsiniz.

amerika-nin-en-iyi-5-dil-okulu

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.