Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Am Language Studio

Am Language Studio

1987 yılında Malta’da kurulmuş ilk dil okullarından biri olan AM Language Studio, Malta’nın en gözde konumlarından biri olan Sliema’da yer almaktadır. FELTOM ve ISO 9001 akreditasyonlarına sahip AM Language Studio, Malta’da İngilizce dil eğitiminde adını sıkça duyurmuştur.

Harika lokasyonu, eğlence merkezlerine olan yakınlığı, öğrenci odaklı çalışmaları, teknolojik sınıfları ve güçlü akademik kadrosuyla AM Language Studio uluslararası öğrenciler tarafından epey sevilmekte ve tanınmaktadır.

Okulun sağladığı imkanlar

 1. DELTA/DipTESOL, CELTA/CerTESOL, TEFL sertifikalı öğretmenler
 2. Okul içerisinde sınırsız internet erişimi
 3. İnteraktif akıllı tahtalar
 4. Klimalı modern sınıflar
 5. Görsel materyal odası ve kütüphane
 6. Geniş balkonu
 7. Cafe ve teras katı bahçesi

AM Language Studio Programları

 1. Genel İngilizce
 2. Yoğun İngilizce
 3. Mini Grup –Genel ve Yoğun
 4. Bireysel dersler
 5. Kombinasyon dersler
 6. Genel ve Yoğun İş İngilizcesi
 7. Bireysel İş İngilizcesi
 8. Sınav hazırlık dersleri; BEC, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT
 9. Turizm, Medikal, Hukuk ve diğer spesifik alanlarda İngilizce
 10. Teacher Training
 11. Sporsal aktivitelerle kombinlenmiş İngilizce dersleri (Seçeceğiniz İngilizce kursu + Dalış, Profesyonel Dalış, Başlangıç veya Orta Seviye Yelkencilik, Başlangıç veya Orta Seviye Rüzgar Sörfü)
 12. Genç öğrencilere bireysel veya kapalı grup yaz okulu

Konaklama olanakları

 • Suite ya da Standart Self-Catering Apartman Dairelerinde uluslararası yabancı öğrencilerle birlikte konaklama.
 • Konaklamalar çevredeki tüm cafe, market, bar, mağaza ve dükkanlara yürüme mesafesinde, okula ise sadece 2 – 15 dk. arası yürüme mesafesinde
 • Aile yanı konaklama
 • 3,4, veya 5 yıldızlı otel konaklama

AM Language Studio ile ilk gün

AM Language Studio, okula gittiğiniz ilk günden itibaren Malta’da kendinizi evinizde hissettirir ve böylece ilk gün stresinden uzak bir şekilde yurt dışı dil eğitimi deneyiminize başlamış olursunuz.

Kişiye özel hazırlanan hoş geldin paketiniz, oryantasyon turu ve şehir içi kısa bir yürüyüşün ardından akşam da hoş geldin gecesi öğrencileri bekliyor olacaktır.

AM Language Studio Aktivite İmkanları

Malta’da dil eğitimi planlayan ve bunun için AM Language Studio’yu seçen öğrencileri bir yandan İngilizcelerini geliştirirken diğer yandan da oldukça keyif alacakları aktiviteler bekliyor. Böylelikle derslerde öğrenilenleri günlük hayatta kullanma imkanı yakalıyorlar.

AM Language Studio öğrencileri, gündüz Malta’daki görülmeye değer yapıları, aralarında kaybolmak isteyecekleri sokakları gezme şansı bulurken, aynı zamanda özellikle yazın giden öğrenciler ders çıkışı gerçekleştirilen plaj aktivitelerinin tadını doyasıya çıkartırlar. Öğrenciler arasında yapılan plaj voleybolu maçları oldukça heyecanlı geçerken tüm bunlarla birlikte ders çıkışı kendinizi Akdeniz’in serin sularına bırakmak size, Malta’daki dil eğitiminizi en eğlenceli şekilde geçirme fırsatı sunar.

 

 

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın