Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Almanya’da Ücretsiz Üniversite Okuma İmkanı

Almanya’da Ücretsiz Üniversite Okuma İmkanı

Almanya’da Ücretsiz Üniversite Okuma İmkanı

Üniversite eğitiminizi tamamladınız ve yüksek lisans yapmak istiyorsanız Almanya öğrencilere en iyi fırsatları sunuyor. Dünya üzerinde iyi üniversitelere sahip olan Almanya öğrencilere eğitim vermek amacıyla hem kolay hem de ekonomik bir üniversite hayatı ile sizleri çağırıyor. Almanya’da ücretsiz üniversite ile aldığınız eğitim ve dil seviyeniz ile her açıdan iyi fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Ücretsiz Üniversite

Almanya genel yapısı itibari ile disiplinli ve her zaman çalışmayı ön planda tutan bir ülkedir. Bu konuda yaptığı çalışmalar, verdiği eğitimler ve bulunduğu konum itibari ile öğrencilere de her türlü imkanı sunmaktadır. Almanya dünya sıralaması içerisinde ilk 500 üniversite arasına bünyesinde yer alan 50 adet üniversitesini yerleştirmiş ve dünya standartları üzerinden eğitim vermeye devam etmiştir.

Ülke olarak sunduğu fırsatlar ile öğrencilere devlet destekli Almanya’da Ücretsiz Üniversite Okuma İmkanı da tanınmaktadır. Bu imkan ile birlikte hem eğitim seviyeniz daha üst sıralara taşınacak hem de dil seviyeniz tüm dünya üzerinde ticari anlamda konuşulmakta olan Almanca ile katlanacaktır. Almanya’da ücretsiz üniversite okumanın bazı avantajları da vardır.

Almanya’da Alınan Eğitimin Avantajları

  • Köklü Alman Devlet Üniversitelerinde alacağınız standart üzerindeki alacağınız eğitim ile birlikte uluslararası diploma ve kariyere sahip olacaksınız.
  • Almanya’da ücretsiz üniversite eğitimi alarak aynı zamanda Almanca öğrenme hem de İngilizceninizi iyi seviyede tutma imkanına olacaksınız.
  • Almanya’da üniversite öğrencilerine hayatlarınız kazanabilmeleri adına çalışma izni de sunulmaktadır. Giderleriniz karşılayabilmek için eğitiminizle birlikte çalışmanız da mümkündür.
  • Başvuru anlamında sizlere kolay başvuru ve kabul hizmetleri sağlanmaktadır. Başvuruda en temel kural yalnızca ÖSYM sonucuna göre YÖK kurumuna bağlı herhangi bir üniversite de eğitim almanızdır.
  • Mezuniyet sonrasında 1 yıl içerisinde kendinize iş bulmanız halinde Almanya hükümeti sizlere ikamet ve çalışma izni sunmaktadır.
Bize Ulaşın
Bize Ulaşın