Armada Grandee Logo

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Work and Travel Nedir?

Work and Travel programı, 1961 yılından itibaren Amerika Dışişleri Bakanlığı tarafından yürütülen, yalnızca üniversite öğrencileri için dizayn edilmiş, kültürel etkileşimi amaçlayan, katılımcıların yaz aylarında Amerika’da İngilizce’lerini  geliştirirken yaşam giderlerini karşılayabilecek bir işte çalıştıkları, bir programdır. Seyahat, dil gelişimi, yeni bir ülke tanıma, farklı arkadaşlıklar kurabileceğiniz uluslararası bir ortam, eğlence, macera, Amerika’yı ve kültürünü yakından tanıma olanağı sağlayan eşsiz bir deneyim elde etme imkânı sunar.

Global anlayış ve milletlerarası güveni artırmaya yönelik düzenlenen bir çok programdan biri olan Work and Travel programı, bir çok farklı programın özelliklerini tek başına sağlayabilmesinden dolayı üniversite öğrencileri arasında popülerliği her geçen gün artmaktadır. Her yıl ülkemizden 5500 civarında öğrenci work and travel programına katılarak bu benzersiz deneyimi yaşama imkanı elde ediyor.

Programın en erken başlangıç tarihi Türkiye için 15 Mayıs olarak belirlenmiştir, öğrenciler 4 ay müddetle çalışabilir, 1 ay müddetince ise seyahet edebilirler. Yapı itibari ile bir çok farklı yetki alanına sahip kurumların birlikte çalışması sonucu işiniz, konaklama opsiyonunuz, saatlik ücretiniz, çalışma şartlarınız, iş tanımınız, ulaşım, sağlık sigortanız, başvuru işlemleri esnasında tamamlanır. Size yazın tadını çıkarmak kalır.

Türkiye’de 90’lı yılların sonunda popüler olmaya başlayan programın, yaygınlaşmasında, tanınmasında çok büyük rolü olan, 18 yılda Türkiye’den onbinlerce öğrencinin work and travel programına katılımını sağlayan Armada Grandee sektöre yön veren; deneyimli kadrosuyla, ilkeli, şeffaf ve profesyonel yaklaşımıyla, Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine hizmet veriyor.